Tabulka mazací 20x25cm + marker
Kód produktu: W011907
Slevová skupina: A
Namaluj, napiš a když se ti to nepodaří, tak zase smaž! Žádná hromada papírů a pastelek! Stačí jedna "magická" tabulka a přiložená tužka! No není to paráda? Tabulka mazací 20x25cm s markerem
Podobné produkty
Popis produktu
Namaluj, napiš a když se ti to nepodaří, tak zase smaž! Žádná hromada papírů a pastelek! Stačí jedna "magická" tabulka a přiložená tužka! No není to paráda? Tabulka mazací 20x25cm s markeremParametry produktu
| Kód produktu | W011907 |
| Ean produktu | 8590331928026 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07020 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

