Propiska s tahákem
Kód produktu: W882532
Slevová skupina: A
Propiska s tahákem 36 ks v display boxu
Podobné produkty
Popis produktu
Propiska s tahákem 36 ks v display boxuParametry produktu
| Kód produktu | W882532 |
| Ean produktu | 8590331220663 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.6 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 15.5 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 14.5 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.05100 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

