Produkt byl přidán do oblíbených
Puška vodní pumpovací 34 cm
Kód produktu: W118281
Slevová skupina: A
Puška vodní 34 cm. Možná varianta display box - 12 ks. 3 varianty - modrá, zelená, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Puška vodní 34 cm. Možná varianta display box - 12 ks. 3 varianty - modrá, zelená, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W118281 |
| Ean produktu | 8590331182817 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 30.0 cm |
| Výška balení: | 34.0 cm |
| Délka kartonu: | 82.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.09184 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

