Razítko Abeceda
Kód produktu: W887955
Slevová skupina: A
Nakresli si obrázek a vyzdob ho razítky s písmenky! Samotisknoutcí razítka s písmenky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nakresli si obrázek a vyzdob ho razítky s písmenky! Samotisknoutcí razítka s písmenky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády malují a tisknou! Na předním obalu je vždy vyobrazeno určené písmenko. *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W887955 |
| Ean produktu | 8590331308934 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 60 ks |
| Kusů v displayi: | 60 ks |
| Objem kartonu: | 0.05076 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

