Produkt byl přidán do oblíbených
Sada na písek 21 ks
Kód produktu: W057345
Slevová skupina: A
- Novinka
Sada na písek 21 ks. Obsahuje auto, kyblík, konvičku, 12 formiček, sítko, lopatky, hrabičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 21 ks. Obsahuje auto, kyblík, konvičku, 12 formiček, sítko, lopatky, hrabičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W057345 |
| Ean produktu | 8590331044627 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03509 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

