Sanitka RC na dálkové ovládání 13,5 cm
Kód produktu: W037958
Slevová skupina: A
Sanitka RC na dálkové ovládání. Rozměry 13,5x5,5x7 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Sanitka RC na dálkové ovládání. Rozměry 13,5x5,5x7 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W037958 |
| Ean produktu | 8590331984688 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 91.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.30576 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

