Spirála s míčky duhová 37 cm
Kód produktu: W100438
Slevová skupina: B
Duhová spirála s míčky bude zábavnou formou u dětí rozvíjet jejich jemnou motoriku a dovednosti v poznávání barev. Tak pojďte společně vašimi dítky objevit duhový svět! Rozměr krabice: 38x16,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Duhová spirála s míčky bude zábavnou formou u dětí rozvíjet jejich jemnou motoriku a dovednosti v poznávání barev. Tak pojďte společně vašimi dítky objevit duhový svět! Rozměr krabice: 38x16,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W100438 |
| Ean produktu | 8590331004386 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 38.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 33.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06958 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

