Stavebnice létající prostředek
Kód produktu: W046329
Slevová skupina: A
Stavebnice létající prostředek obsahuje 18 až 31 plastových dílů (dle modelu) na výrobu letadla, díly se do sebe pouze zacvakávají. 8 ks display box. 8 variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice létající prostředek obsahuje 18 až 31 plastových dílů (dle modelu) na výrobu letadla, díly se do sebe pouze zacvakávají. 8 ks display box. 8 variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W046329 |
| Ean produktu | 8590331002535 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 13.5 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 8 ks |
| Objem kartonu: | 0.10965 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

