Tahač s auty 31cm
Kód produktu: W038395
Slevová skupina: A
- Výprodej
Tahač s auty. Velikost tahače 31 cm. Obsahuje: tahač s volnými koly, 3 autíčka na setrvačník.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s auty. Velikost tahače 31 cm. Obsahuje: tahač s volnými koly, 3 autíčka na setrvačník.Parametry produktu
| Kód produktu | W038395 |
| Ean produktu | 8590331987993 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13248 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

