Traktor kovový na natažení 10,5 cm
Kód produktu: W111479
Slevová skupina: A
Nastartuj a vyraz na pole zkontrolovat, jak jde zaměstnancům sběr brambor! Po kontrole se vrať zpátky na statek, kde čekají hladová zvířátka, která ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nastartuj a vyraz na pole zkontrolovat, jak jde zaměstnancům sběr brambor! Po kontrole se vrať zpátky na statek, kde čekají hladová zvířátka, která je potřeba nakrmit! Kovový traktor na zpětné natažení by neměl chybět žádnému malému zemědělci! Velikost: 10,5 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W111479 |
| Ean produktu | 8590331114795 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 32.0 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 89.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.18690 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

