Tužka vytahovací
Kód produktu: W010893
Slevová skupina: A
Tužka vytahovací - jednorožec 48 ks v display boxu
Podobné produkty
Popis produktu
Tužka vytahovací - jednorožec 48 ks v display boxuParametry produktu
| Kód produktu | W010893 |
| Ean produktu | 6958648219015 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.12826 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96084000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1152 |
| Země původu: | CN |

