Ubrus na lavici 65x50cm MIX teenager
Kód produktu: W027196
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Ubrus na lavici o velikosti 65x50 cm MIX teenager 4 různé motivyParametry produktu
| Kód produktu | W027196 |
| Ean produktu | 8590331958252 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03120 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39249000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

