Vodové barvy 12 ks, štětec
Kód produktu: W811219
Slevová skupina: A
Vodové barvy jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro malování. Doporučujeme použít pro malbu zátiší nebo ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vodové barvy jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro malování. Doporučujeme použít pro malbu zátiší nebo květin s využitím techniky mokré do mokré nebo pro začínající malíře k rozvíjení kreativity a citu pro barvy. vhodné do školky, školy, výtvarného kroužku nebo jen tak na doma pro výtvarné a umělecké účely ideální pro lehčí techniky kreslení, vpíjení podporují kreativitu malá krycí schopnost syté barvy Počet barviček: 12 (balení obsahuje štětec) Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W811219 |
| Ean produktu | 8590331249602 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04733 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

