Usínací zebra Roly Poly s efekty 16 cm
Kód produktu: W049635
Slevová skupina: A
Usínací zebra Roly Poly s efekty. Velikost 16 cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Tlačítko on/off. Tlačítko na zvukové efekty. Světelné a zvukové efekty.
Podobné produkty
Popis produktu
Usínací zebra Roly Poly s efekty. Velikost 16 cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Tlačítko on/off. Tlačítko na zvukové efekty. Světelné a zvukové efekty.Parametry produktu
| Kód produktu | W049635 |
| Ean produktu | 8590331025848 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06917 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

