Vlak na setrvačník s efekty a projekcí zelený 33 cm
Kód produktu: W049402
Slevová skupina: A
Vlak na setrvačník s efekty a projekcí zelený. Rozměry 33x8x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty, projekce. Aktivace tlačítky na střeše (zvuky vlaku a železnice). Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak na setrvačník s efekty a projekcí zelený. Rozměry 33x8x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty, projekce. Aktivace tlačítky na střeše (zvuky vlaku a železnice). Baterie 3xAG13, součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W049402 |
| Ean produktu | 8590331022229 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 37.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10394 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

