Dráha vlaková se smyčkou 55x52x36,5 cm
Kód produktu: W049924
Slevová skupina: A
Dráha vlaková se smyčkou. Rozměry dráhy 55x52x36,5 cm. Sada obsahuje 75 dílů. Obsahuje elektrickou mašinku 8,5 cm. Aktivace mašinky stiskem komína. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dráha vlaková se smyčkou. Rozměry dráhy 55x52x36,5 cm. Sada obsahuje 75 dílů. Obsahuje elektrickou mašinku 8,5 cm. Aktivace mašinky stiskem komína. Návod na sestavení na obalu. 2xAAA baterie do mašinky, nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W049924 |
| Ean produktu | 8590331032976 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.5 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08994 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

