Vlak trať s efekty 106x106 cm
Kód produktu: W049938
Slevová skupina: A
Vlak trať s efekty. Rozměry sestavené trati 106x106 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Schéma spojení vlaků a spojení trati se nachází na obalu. 2xAA baterie, nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak trať s efekty. Rozměry sestavené trati 106x106 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Schéma spojení vlaků a spojení trati se nachází na obalu. 2xAA baterie, nejsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W049938 |
| Ean produktu | 8590331033126 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11550 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

