Vlak set malý 68 cm - Český obal
Kód produktu: W110785
Slevová skupina: A
Detailně zpracovaná historická vlaková souprava na baterie s bohatým příslušenstvím. světelné a zvukové efekty baterie 2xAA nejsou součástí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Detailně zpracovaná historická vlaková souprava na baterie s bohatým příslušenstvím. světelné a zvukové efekty baterie 2xAA nejsou součástí Obsah balení: mašinka 2 vagony Velikost: průměr 67 cm, trať 210 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W110785 |
| Ean produktu | 8590331107858 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA masinka |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 84.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15397 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

