Vlak set s efekty 68x68 cm
Kód produktu: W038242
Slevová skupina: A
Vlak set. Rozměry železnice 68x68 cm, velikost mašinky 13 cm, vagónů 9-11 cm. Součástí mašinka, 2 vagóny. Světelné efekty. 2xAA baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na pravé straně mašinky.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak set. Rozměry železnice 68x68 cm, velikost mašinky 13 cm, vagónů 9-11 cm. Součástí mašinka, 2 vagóny. Světelné efekty. 2xAA baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na pravé straně mašinky.Parametry produktu
| Kód produktu | W038242 |
| Ean produktu | 8590331986460 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.1 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 89.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17782 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

