Vlak na setrvačník s efekty 23,5 cm
Kód produktu: W047649
Slevová skupina: A
Vlak na setrvačník. Velikost 23,5 cm. Vydává světelné a zvukové efekty (aktivace tlačítky na střeše). Přesné rozměry 23,5x4x7 cm. Baterie 3xAG13, jsou součástí balení. 2 varianty - červená, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak na setrvačník. Velikost 23,5 cm. Vydává světelné a zvukové efekty (aktivace tlačítky na střeše). Přesné rozměry 23,5x4x7 cm. Baterie 3xAG13, jsou součástí balení. 2 varianty - červená, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W047649 |
| Ean produktu | 8590331009893 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 26.2 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19754 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

