Produkt byl přidán do oblíbených
Vodní puška 47 cm
Kód produktu: W047523
Slevová skupina: A
- Novinka
Vodní puška. Délka 47 cm. 24 ks display box. 4 varianty - modrá, žlutá, fialová, růžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní puška. Délka 47 cm. 24 ks display box. 4 varianty - modrá, žlutá, fialová, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W047523 |
| Ean produktu | 8590331015931 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 47.2 cm |
| Délka balení: | 30.5 cm |
| Šířka balení: | 21.7 cm |
| Výška balení: | 48.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 65.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.22542 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

