Vodové barvy 12 ks
Kód produktu: W033453
Slevová skupina: A
Vodové barvy 12 ks + štětec 12 ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodové barvy 12 ks + štětec 12 ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W033453 |
| Ean produktu | 8590331973774 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.7 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 15.7 cm |
| Šířka balení: | 9.0 cm |
| Výška balení: | 21.5 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.04379 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

