Výukové hodiny papírové budík
Kód produktu: W027197
Slevová skupina: A
Výukové hodiny papírové budík. 4 různé barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Výukové hodiny papírové budík. 4 různé barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W027197 |
| Ean produktu | 8590331958269 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 58.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07656 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48237090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

