Xylofon piano 2v1 24cm
Kód produktu: W049530
Slevová skupina: A
Xylofon piano 2v1. Velikost 24cm. Obsahuje xylofon a dvě paličky. Možnost hrát klasicky paličkami, nebo mačkat klávesy, které rozeznívají xylofon ...
Podobné produkty
Popis produktu
Xylofon piano 2v1. Velikost 24cm. Obsahuje xylofon a dvě paličky. Možnost hrát klasicky paličkami, nebo mačkat klávesy, které rozeznívají xylofon také. Jednotlivé klávesy a destičky jsou barevně rozlišeny. Na obale 4 písničky, které lze hrát podle barevného schématu.Parametry produktu
| Kód produktu | W049530 |
| Ean produktu | 8590331023547 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09629 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

