Zábavné úkoly pro školkaře 2.-2vyd
Kód produktu: W039324
Slevová skupina: C
Zábavné úkoly pro školkaře 2.-2vyd
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavné úkoly pro školkaře 2.-2vydParametry produktu
| Kód produktu | W039324 |
| Ean produktu | 9788084448536 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 29.0 cm |
| Šířka balení: | 21.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | SK |

