Produkt byl přidán do oblíbených
Zelenina mačkací 6,8 cm
Kód produktu: W057671
Slevová skupina: A
Zelenina mačkací. Rozměry 6,7x6,8x6,2 cm. 12 ks display box. 4 varianty - lilek, česnek, brokolice, řepa.
Podobné produkty
Popis produktu
Zelenina mačkací. Rozměry 6,7x6,8x6,2 cm. 12 ks display box. 4 varianty - lilek, česnek, brokolice, řepa.Parametry produktu
| Kód produktu | W057671 |
| Ean produktu | 8590331048618 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 29.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 10.7 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.14666 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

