Zvířátka figurky divoká zvěř 6 ks set 10 cm
Kód produktu: W028567
Slevová skupina: A
- Novinka
Figurky zvířátka divoká zvěř. Balení obsahuje 6 ks. Velikost 10 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Figurky zvířátka divoká zvěř. Balení obsahuje 6 ks. Velikost 10 cmParametry produktu
| Kód produktu | W028567 |
| Ean produktu | 8590331961412 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 33.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22418 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

