Produkt byl přidán do oblíbených
Zvířátko na provázku 13 cm
Kód produktu: W047558
Slevová skupina: A
Zvířátko na provázku. Velikost 13 cm. 3 varianty - zebra, žirafa, dráček.
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířátko na provázku. Velikost 13 cm. 3 varianty - zebra, žirafa, dráček.Parametry produktu
| Kód produktu | W047558 |
| Ean produktu | 8590331016679 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12730 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

