Zvířátko na setrvačník 15 cm
Kód produktu: W038905
Slevová skupina: A
Zvířátko na setrvačník. Velikost 15cm. 4 varianty - ovečka, lev, hroch, kůň.
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířátko na setrvačník. Velikost 15cm. 4 varianty - ovečka, lev, hroch, kůň.Parametry produktu
| Kód produktu | W038905 |
| Ean produktu | 8590331991624 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.8 cm |
| Výška výrobku: | 16.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.5 cm |
| Šířka kartonu: | 37.5 cm |
| Výška kartonu: | 18.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03018 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

