Autobus kovový 9 cm
Kód produktu: W110651
Slevová skupina: A
Autobus kovový. Rozměry 9x2,5x3 cm. Volná kola. 12 ks display box. 3 varianty - modrá, červená, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Autobus kovový. Rozměry 9x2,5x3 cm. Volná kola. 12 ks display box. 3 varianty - modrá, červená, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W110651 |
| Ean produktu | 8590331106516 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 31.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 14.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.00985 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030079 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

