Bitva aut RC na dálkové ovládání 25 cm
Kód produktu: W050132
Slevová skupina: A
Bitva aut RC na dálkové ovládání. Součástí 2 auta. Velikost 25 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V do každého auta součástí, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bitva aut RC na dálkové ovládání. Součástí 2 auta. Velikost 25 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V do každého auta součástí, 2xAA do každého ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. ON/OFF tlačítko na ovladači. Nárazem do výfuku na levé straně auta dojde k jeho vykolejení.Parametry produktu
| Kód produktu | W050132 |
| Ean produktu | 8590331036424 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V do každého auta součástí, 2xAA do každého ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11372 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

