Čelenka indiánská 40x19cm
Kód produktu: W880439
Slevová skupina: A
- Akce
Čelenka poslouží jako skvělý doplněk k dotvoření kostýmu indiána! Varianty: fialová červená bílá zelená Velikost: 40 x 19 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Čelenka poslouží jako skvělý doplněk k dotvoření kostýmu indiána! Varianty: fialová červená bílá zelená Velikost: 40 x 19 cmParametry produktu
| Kód produktu | W880439 |
| Ean produktu | 8590331340750 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16640 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

