Karneval plášť upír/čert/čaroděj 1,4m
Kód produktu: W880219
Slevová skupina: A
- Akce
Proměňte své dítko v krvelačného upířího borce nebo zlobivého čerta. Dětský upíří plášť je určen jako poslední doplněk pro upíří kostým. Doporučujeme také koupit zuby.
Podobné produkty
Popis produktu
Proměňte své dítko v krvelačného upířího borce nebo zlobivého čerta. Dětský upíří plášť je určen jako poslední doplněk pro upíří kostým. Doporučujeme také koupit zuby.Parametry produktu
| Kód produktu | W880219 |
| Ean produktu | 8590331316199 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.15750 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 61023010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 84 |
| Země původu: | CN |

