Dárková taška M 26x33x12 cm Celorok
Kód produktu: W033709
Slevová skupina: A
Dárková taška o velikosti M 26x33x12 cm celorok 4 barevné provedení: šedá, růžová, fialová, modrá
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška o velikosti M 26x33x12 cm celorok 4 barevné provedení: šedá, růžová, fialová, modráParametry produktu
| Kód produktu | W033709 |
| Ean produktu | 8590331975006 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07515 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

