58662 Filtrace AquaLite Comb Filter Cartridge Cleaning Tool
Kód produktu: W016370
Slevová skupina: A
- Výprodej
S tímto rychlým a efektivím čističem zajistite dokonalou čistotu vaší filtrační kartuše. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje příjemnou ...
Podobné produkty
Popis produktu
S tímto rychlým a efektivím čističem zajistite dokonalou čistotu vaší filtrační kartuše. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje příjemnou manipulaci. Intenzitu proudu vody je možné regulovat. Jednoduché zapojení na zahradní hadici 1/2.Parametry produktu
| Kód produktu | W016370 |
| Ean produktu | 6941607307533 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 16.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03482 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84212100 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

