Girlanda zelená 3 m - Dinosaurus
Kód produktu: W020213
Slevová skupina: A
Girlanda papírová zelená 3 m, vzor dinosaurus
Podobné produkty
Popis produktu
Girlanda papírová zelená 3 m, vzor dinosaurusParametry produktu
| Kód produktu | W020213 |
| Ean produktu | 8590331943135 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01010 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

