Herní ovladač 14,5x 11 cm
Kód produktu: W038909
Slevová skupina: A
Herní ovladač. Rozměry 14,5x11 cm. Světelné a zvukové efekty. 2xAA baterie součástí. Přepínač ON/OFF na horní straně, přepínač hlasitosti na zadní straně ovladače.
Podobné produkty
Popis produktu
Herní ovladač. Rozměry 14,5x11 cm. Světelné a zvukové efekty. 2xAA baterie součástí. Přepínač ON/OFF na horní straně, přepínač hlasitosti na zadní straně ovladače.Parametry produktu
| Kód produktu | W038909 |
| Ean produktu | 8590331991662 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.5 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 12.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01553 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

