Produkt byl přidán do oblíbených
Hůlka se zvukem 40 cm
Kód produktu: W057684
Slevová skupina: A
Hůlka se zvukem. Rozměry 2,6x2,6x40 cm. 24 ks display box. 4 varianty - zelená, oranžová, fialová, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Hůlka se zvukem. Rozměry 2,6x2,6x40 cm. 24 ks display box. 4 varianty - zelená, oranžová, fialová, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W057684 |
| Ean produktu | 8590331048748 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 2.6 cm |
| Šířka výrobku: | 2.6 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 41.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 11.5 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.13104 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

