Kreativní set - 4x omalovánka + maska + 4ks fix
Kód produktu: W047055
Slevová skupina: A
Kreativní set - omalovánka + maska + 4ks fix Balení obsahuje: 4x omalovánku, 4ks fix a masku na šňůrku. 4 archy. 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set - omalovánka + maska + 4ks fix Balení obsahuje: 4x omalovánku, 4ks fix a masku na šňůrku. 4 archy. 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W047055 |
| Ean produktu | 8590331003099 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05576 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

