L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml
Kód produktu: W051815
Slevová skupina: B
L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml.
Podobné produkty
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml.Parametry produktu
| Kód produktu | W051815 |
| Ean produktu | 4820199478642 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01018 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | UA |

