Magnet skleněný kočka 4 cm mix
Kód produktu: W056030
Slevová skupina: A
- Novinka
Magnet skleněný kočka o velikosti 4 cm. Mix variant koček.
Podobné produkty
Popis produktu
Magnet skleněný kočka o velikosti 4 cm. Mix variant koček.Parametry produktu
| Kód produktu | W056030 |
| Ean produktu | 8590331045662 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05670 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

