Motorický labyrint žirafa 12cm
Kód produktu: W056368
Slevová skupina: C
Labyrint s žirafkou na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků.
Podobné produkty
Popis produktu
Labyrint s žirafkou na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků.Parametry produktu
| Kód produktu | W056368 |
| Ean produktu | 4019359841604 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

