Náhradní pěnové náboje Huntsman 24 ks
Kód produktu: W282208
Slevová skupina: D
Jsi uprostřed důležitého souboje a protivníků je stále dost? Nemáš se čeho bát, s touto sadou náhradních pěnových nábojů do pistolí Huntsman ti ...
Doporučené příslušenství
Podobné produkty
Popis produktu
Jsi uprostřed důležitého souboje a protivníků je stále dost? Nemáš se čeho bát, s touto sadou náhradních pěnových nábojů do pistolí Huntsman ti munice jen tak nedojde. Počet nábojů: 24 (v balení)Parametry produktu
| Kód produktu | W282208 |
| Ean produktu | 048242919162 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01559 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

