Notes linkovaný 21x14,5 cm, 80 stran - Krajina
Kód produktu: W044973
Slevová skupina: A
Notes o velikosti 21x14,5 cm - Krajina. 80 linkovaných stran. 4 varianty. 12 ks v displeji.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes o velikosti 21x14,5 cm - Krajina. 80 linkovaných stran. 4 varianty. 12 ks v displeji.Parametry produktu
| Kód produktu | W044973 |
| Ean produktu | 8590331999231 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.3 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 15.5 cm |
| Šířka balení: | 15.5 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.05049 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

