Notes spirála s očima linkovaný 13x18cm, 70 stran MIX
Kód produktu: W033551
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 13x18 cm s očima. 70 linkovaných stran Mix motivů
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 13x18 cm s očima. 70 linkovaných stran Mix motivůParametry produktu
| Kód produktu | W033551 |
| Ean produktu | 8590331974719 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05832 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

