Paleta dřevěná 24x30cm
Kód produktu: W831478
Slevová skupina: A
Dřevěná paleta pro všechny malé i velké malíře. Paletu mohou děti využít při hodinách výtvarné výchovy i doma. Rozměry: 24 x 30 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěná paleta pro všechny malé i velké malíře. Paletu mohou děti využít při hodinách výtvarné výchovy i doma. Rozměry: 24 x 30 cmParametry produktu
| Kód produktu | W831478 |
| Ean produktu | 8590331340019 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02902 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

