Razítka abeceda 26ks + inkoust
Kód produktu: W003099
Slevová skupina: A
Skvělá zábava s razítky pro všechny děti! Díky aktivitě s razítky procvičují děti nejen svou fantazii a kreativitu, ale i jemnou motoriku. Obsah balení: 26 ks dřevěných razítek inkoust
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava s razítky pro všechny děti! Díky aktivitě s razítky procvičují děti nejen svou fantazii a kreativitu, ale i jemnou motoriku. Obsah balení: 26 ks dřevěných razítek inkoustParametry produktu
| Kód produktu | W003099 |
| Ean produktu | 8590331905485 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06396 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

