Ruční větráček lenochod 18 cm
Kód produktu: W057700
Slevová skupina: A
- Novinka
Ruční větráček lenochod. Rozměry 18x9,2x4,5 cm. 12 ks display box. 3 varianty - šedá, tmavě hnědá, světle hnědá.
Podobné produkty
Popis produktu
Ruční větráček lenochod. Rozměry 18x9,2x4,5 cm. 12 ks display box. 3 varianty - šedá, tmavě hnědá, světle hnědá.Parametry produktu
| Kód produktu | W057700 |
| Ean produktu | 8590331049318 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 30.0 cm |
| Šířka balení: | 18.7 cm |
| Výška balení: | 18.8 cm |
| Délka kartonu: | 58.5 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 117.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.21902 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 108 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

