Set karneval - tygr
Kód produktu: W045086
Slevová skupina: A
- Výprodej
Set karneval - tygr. Součástí balení: čelenka, motýlek, ocas.
Podobné produkty
Popis produktu
Set karneval - tygr. Součástí balení: čelenka, motýlek, ocas.Parametry produktu
| Kód produktu | W045086 |
| Ean produktu | 8590331999460 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21777 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

