Super Mario Set figurek dioráma 6 cm
Kód produktu: W039744
Slevová skupina: D
- Výprodej
Super Mario Set. Velikost Maria 6 cm. 3 figurky s 2 doplňky. 3 varianty - Underwater, Acorn Plains, Desert.
Podobné produkty
Popis produktu
Super Mario Set. Velikost Maria 6 cm. 3 figurky s 2 doplňky. 3 varianty - Underwater, Acorn Plains, Desert.Parametry produktu
| Kód produktu | W039744 |
| Ean produktu | 192995400160 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.8 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 21.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02602 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

